یکی از بهترین راه ها برای آموزش دیجیتال مارکتینگ این است که یک دوره آموزشی آنلاین دیجیتال مارکتینگ را دنبال کنید. یک دوره خوب به شما کمک می کند تا مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال موفق را به سرعت ایجاد کنید و شغل خود را تقویت کنید.

در این پست، بهترین دوره های بازاریابی دیجیتال را که به صورت آنلاین موجود است، پیدا خواهید کرد. این لیست شامل دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ رایگان و پولی از سازمان های معتبر است.

یکی از موضوعاتی که به طور مفصل به آن پرداخته شده است آموزش بازاریابی دیجیتال است. به طور خاص، گوگل دوره های آموزشی بازاریابی آنلاین زیر را ارائه می دهد:

اصول بازاریابی دیجیتال (شامل گواهینامه دیجیتال مارکتینگ)
چگونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم
چگونه مطمئن شویم مشتریان شما را آنلاین پیدا می کنند
نحوه تبلیغ کسب و کار با تبلیغات آنلاین (Google Ads)
چگونه یک کسب و کار را به کشورهای دیگر گسترش دهیم
بازاریابی موبایلی
با بازاریابی محتوا یک کسب و کار را تبلیغ کنید
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
دوره YouTube (شامل گواهینامه)
تمامی دوره ها شامل مطالب ویدئویی و متنی می باشد. برخی از آنها را می توان در 3 ساعت تکمیل کرد، در حالی که برخی دیگر ممکن است تا 40 ساعت طول بکشد.

آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

مجموعه دوره های بازاریابی دیجیتال دارای ده دوره است که تمام جنبه های اصلی بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهد. به طور خاص، شامل دوره های زیر است:

اصول بازاریابی دیجیتال
تبلیغات فیس بوک / اینستاگرام
تبلیغات گوگل
بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
تحقیق کلمات کلیدی
بازاریابی محتوا
بازاریابی ایمیلی
Google Analytics (از جمله Google Analytics 4)
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
سئوی تجارت الکترونیک
پس از اتمام دوره و امتحانات مورد نیاز، گواهی دیجیتال مارکتینگ را دریافت می کنید تا در CV خود به نمایش بگذارید و فرصت های شغلی جدیدی را ایجاد کنید.

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟

ما این دوره دیجیتال مارکتینگ را بر اساس تجربه کار با مشتریان در صنایع مختلف و بر اساس بازخوردهایی که از دانشجویانمان دریافت کردیم طراحی کردیم.

چیزی که این دوره را از بقیه متمایز می کند این است که نه تنها تئوری را به شما آموزش می دهد، بلکه گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه از بازاریابی دیجیتال برای تقویت حضور آنلاین خود استفاده کنید.
به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال فعال، ما به طور مستمر فرآیندهای خود را با آزمایش تئوری ها و تکنیک های مختلف بهینه می کنیم و یافته های ما به دوره های آنلاین ما منتقل می شود.

برای شما، این بدان معناست که می‌توانید روی شیوه‌ها و رویه‌های بازاریابی دیجیتال تمرکز کنید که کارایی آنها ثابت شده است و تنها در تئوری مفید نیستند.

در این دوره آموزشی، یاد می گیرید که چگونه ترافیک بیشتری را برای وب سایت کسب و کار خود ایجاد کنید، رتبه خود را در گوگل، بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی افزایش دهید، و یاد خواهید گرفت که چگونه مشتریان خود را دوباره برگردانید.

این محبوب ترین دوره بازاریابی دیجیتال است که در نیویورک تدریس می شود. از سال 2014، استیون مت مطالب را در این دوره به بیش از 80000 صاحب مشاغل کوچک آموزش داده است. از تاثیرگذارترین بازاریاب دیجیتال در صنعت بیاموزید و امروز کسب و کار یا حرفه خود را متحول کنید.

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟

اگر در بازاریابی دیجیتال تازه کار هستید و می خواهید ایده خوبی از بازاریابی دیجیتال چیست و چگونه اجزای مختلف با هم کار می کنند به دست آورید، این یک دوره خوب برای دنبال کردن است.

این گواهینامه همچنین در سطح جهانی شناخته شده است، که راهی عالی برای ارتقاء شغل شما است.

نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36