زمان برگزاری

15 اسفندماه ساعت 17:00

مدت وبینار

1 ساعت 30 دقبقه

مدرس

استاد علی جوادی

قیمت

15,000 تومان

تعداد جلسات

تک جلسه

زمان برگزاری

ساعت 17:00 – 18:30

شرکت در وبینار

جهت ثبت‌نام و شرکت در این وبینار، کلیک کنید

ویدئو ضبط شده وبینار

جهت دانلود ویدیو ضبط شده وبنار، کلیک کنید

درخواست برگزاری مجدد

جهت ارسال درخواست برگزاری مجدد این وبینار، کلیک کنید

با گسترش سوشیال مدیا و دنیای دیجیتال، تاثیر محتواسازی در هر شاخه بیشتر از قبل به چشم می‌آید. محتوای ویدیویی در زمینه‌ها و گرایش‌های مختلفی توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. در این خصوص تدوین به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در محتوای ویدیویی شناخته شده است. درآمدهای بالای تدوین‌گران و اشتغال فراوان برای این حرفه برای علاقه‌مندان بسیار جذاب می‌باشد.


می‌دانیم که در دنیای تبلیغات محتوای تصویری یا صوتی می‌تواند نقش ماندگاری در ذهن مخاطب ایجاد کند، کاری که هزاران خط متن شاید از عهده آن بر نیاید. به نوعی می‌توان گفت که راه ارتباط مشتری و یا مخاطب با یک کسب و کار، از طریق محتوا هموار می‌شود. در همین راستا مسئله تولید محتوا در زمان اجرای تبلیغات برای جذب مخاطب، اهمیت دوچندان پیدا می‌کند. یکی از بهترین و پربازده‌ترین کارهایی که در دریافت نتیجه مورد نظر نیز بسیار تاثیرگذار است، تولید محتوای ویدیوئی بر اساس پرسونای مخاطب می‌باشد.


آموزش روش تولید ویدیو های حرفه ای در اینستاگرام و توانایی جذب مخاطب و داشتن یک صفحه عالی با تولید ویدیو های حرفه ای. به طور معمول آموزشهایی که برای تولید ویدیوها در اینستاگرام آموزش داده می شود با معرفی نرم افزارهایی که کاربرد آنها محدود و قابل اجرا بر روی تلفن همراه بوده است.


اما ما در این وبینار به شما آموزش می دهیم که چطور بتوانید با استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای تولید محتوا هم ویدیوهای حرفه ای تولید کنید هم به کسب درآمد برسید. همه آنچه چه برای ساخت کلیپ های اینستاگرامی از پیدا کردن ایده تا بارگذاری آن در دوره ویدیوگرام به شما آموزش میدهیم.

شناخت انواع ویدئو در شبکه‌های اجتماعی
روش‌های ساخت محتوای ویدئویی
اهمیت ساخت ویدئو در تبلیغات
آشنایی با پروسه و نرم‌افزارهای تولید محتوا

افراد علاقمند به تصویربرداری، تدوین و ساخت ویدئو
افرادی که جویای شغل دوم یا پاره‌‌وقت هستند
صاحبین مشاغل و کسب و کار
دانشجویان
ادمین‌ها