در whatsapp به اشتراک بگذارید
WhatsApp

کارگاه تخصصی رایگان لایحه نویسی

همانگونه که می دانید تمام مراحل دادرسی برخلاف گذشته ها به صورت کتبی انجام می‌شود و حتی در مراحل بالاتر از جمله تجدید نظر و فرجام پروسه رسیدگی به پرونده ها به صورت غیابی و تبادل لوایح انجام می شود. بنابراین نحوه استدلال وکیل یا طرف دعوا نوشتن تمام موضوعات و ایجاد و یکپارچگی لایحه و بیان دلایل و توجیه ادعا و مطرح نمودن خواسته و درخواست صدور رای به نفع خود در لوایح بسیار مهم بوده و برای رسیدن به نتیجه بایستی تمام فنون و نکات آیین نگارش لایحه قضایی را آموخت.

اغلب دانش آموختگان رشته حقوق تا پس از فارغ‌التحصیلی قادر به نگارش لوایح قضایی برای دوستان و نزدیکان خود نمی‌باشند و جالب آن است که اگر این فنون را بیاموزند می‌توانند با نوشتن لوایح دفاعیه برای دیگران درآمد خوبی داشته باشند. وکلای حاذق و توانمند هزینه‌های بسیار گزافی را برای نگارش لوایح از مراجعین خود دریافت می‌کنند؛ چرا که با یک لایحه خوب و مستدل و فنی احتمال صدور رای به نفع آن شخص زیاد است. بنابراین اگر شخصی که اطلاعات حقوقی مناسبی دارد این فنون را بیاموزد می‌تواند با برآورده کردن نیازهای دیگران درآمد مناسبی را برای خود رقم بزنند.

حداقل هزینه نوشتن یک لایحه قضایی توسط یک وکیل دادگستری مبلغ یک میلیون تومان می باشد که با در نظر گرفتن حداقل ده مورد در ماه، مبلغ ۱۰ میلیون تومان درآمد از این طریق کسب می نمایند.
شما در کنار شغل کنونی خود می‌توانید حرفه لایحه نویسی را داشته باشید و به عنوان یک درآمد جانبی به آن نگاه کنید.

در whatsapp به اشتراک بگذارید
WhatsApp