در whatsapp به اشتراک بگذارید
WhatsApp

کارگاه تخصصی رایگان ویدئوگرام (ترفندهای ویدئوسازی حرفه‌ای)

آیا می‌دانستید یک سوم کل فعالیت آنلاین کاربران اینترنت، صرف تماشای ویدیو می‌شود! کاربران عاشق تماشای آنلاین ویدیوها هستند! خواه یک ویدیوی رسانه اجتماعی باشد یا یک تبلیغ یا یک ویدیوی پرزنتیشن! پس ویدئو در انواع فرمت‌ها، عالی عمل می‌کند. همانطور که همه می‌دانیم ویدئو در سال‌های اخیر رشد زیادی داشته است و مشاغل بیشتری از آن برای تبلیغ خود و تنوع بخشیدن به محتوای خود استفاده می‌کنند. از آنجایی که مخاطبان به دنبال تنوع بوده و حق انتخاب بین انواع محتواها را دارند، ظرفیت ارتباطی ویدیو به ناشران راه‌های جدیدی برای متمایز شدن ارائه کرده است.
ویدئو همچنین دارایی شگفت انگیزی برای بهبود نرخ تبدیل است. مطالعات نشان داده‌اند که تنها با قرار دادن یک ویدیو در صفحه فرود خودتان، می‌توانید نرخ تبدیل خود را تا ۸۰ درصد افزایش دهید. بله افزودن یک ویدیو به ایمیل شما می‌تواند نرخ کلیک‌تان را بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش دهد. افرادی که ویدیو را تماشا می‌کنند نیز ۶۴ درصد بیشتر احتمال دارد که یک محصول را آنلاین بخرند. اگر بخواهیم بازهم این آمار چشمگیر را ادامه دهیم، همه آمارها به نفع ویدیو خواهد بود.
بنابراین همانطور که می‌بینید، ویدیو باید بخش اساسی از استراتژی بازاریابی شما باشد. چون نه تنها نرخ تبدیل را افزایش می‌دهد، بلکه تعامل در رسانه‌های اجتماعی و وب سایت و وبلاگ شما را نیز بهبود می‌بخشد و می‌تواند به شما کمک کند که از دیگران متمایز شوید. یکی از بهترین راه‌ها برای متمایز شدن از دیگر افراد، تولید محتوای منحصر به فرد و جذاب است.
بنابراین تولید اولین ویدیوهای خود را از همین حالا شروع کنید تا سال آینده را با شکوه شروع کنید. به عبارت دیگر، اکنون زمان آن است که کسب و کار شما یک استراتژی محتوای ویدیویی برنده ایجاد کند. آنچه در ویدیوهای شما وجود دارد به شما بستگی دارد.

در whatsapp به اشتراک بگذارید
WhatsApp